Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Voliéra pro Krkavce

Voliéra o rozměrech 300x260 výška 200cm určená pro chov krotkého krkavce. Voliéra je postavena na betonovém základu s kombinací dřevěného přístřešku. Chovatelka si tento rozměr sama navrhla a vypadá to i na dobrou volbu.

Krkavec velký dorůstá velikosti kolem 50 centimetrů a hmotnosti 1,5 kilogramu. Krkavec velký je velký černý pták s mohutným vysokým zobákem. Jeho šat je černý s kovovým leskem. Jeho křídla jsou dlouhá a i na konci široká, prstovitě zakončená jako u některých dravců V rozpětí křídel dosahuje kolem 1,2 metru. Krkavec patří spolu s orllem, labutí, kohoutem, slavíkem a holubicí mezi ptáky, kteří nejčastěji vystupují v mýtech, pověstech a pohádkách nejrůznějších kultur z celého světa. Pro své černé zbarvení a „zlověstný“ hlas je často spojován se smrtí či čarodějnictvím.

Krkavec je velice chytrý, naučí se velmi dobře mluvit. Pro svou sílu v zobáku a vynálezavost je potřeba při budování chovatelského prostředí vždy na to pamatovat. Chov krkavce v zajetí podléhá zvláštnímu povolení k chovu.  

PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail