Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, 737 229 085

Blog

Projekt truhlíky…

Tak jak jsme se zmínili v našem minulém blogu ohledně vysokopevnostní desky Gorcell a její výrobě rádi bychom Vám chtěli předat myšlenku o jejím využití. Oslovili jsme několik pěstitelů, aby si náš výrobek vyzkoušeli a řekli, jak se jim pěstování v těchto truhlících daří. Po nějaké době nám všichni pěstitelé řekli, že pěstování rajčat v těchto truhlících je naprosto dokonalé. Nikdo neví, proč se tak rajčatům daří v těchto truhlících, ale myslíme si, že velkou zásluhu má na tom materiál, který byl použit …vysokopevnostní deska Gorcell…Jedná se o nový design, ale i provedení a jejím využití v jiné oblasti např. zahradnictví.

Stavíme voliéru pro papoušky. Jak na to?

Papoušci jsou exotická stvoření, z nichž máme trochu respekt. Je to především proto, že i papoušci umí být zákeřní. To ostatně dobře vědí chovatelé papoušků, kteří moc dobře poznají bolest. Když se totiž papoušci zakousnou, je to bolest vážně šílená. I přesto stále více přibývá chovatelů papoušků. Co je tak velkým lákadlem, proč jsou papoušci tak atraktivní? Na to mohou odpovědět snad jen samotní chovatelé.

Jak lze využít stavebnici Aluhobby?

Každý domácí mazlíček by měl mít své obydlí, v němž bude trávit svůj veškerý čas. Jenže vybrat vhodné obydlí pro domácí mazlíčky není vůbec jednoduché. Zejména venkovní voliéry pro ptáky dají chovateli opravdu zabrat. Člověk chce vybrat takové obydlí, v němž budou moct ptáci roztáhnout křídla. Ovšem bydlí by zase nemělo být extra velké, ať se vejde na místo, kam se vejít má.

Co je eloxování profilů, jak to funguje?

 Můžeme se setkat s označení eloxování anebo anodická oxidace. Tento proces napomáhá hliníkovým profilům, aby jejich životnost byla co nejdelší a chrání je před vnějšími vlivy. Proto jejich velké využití je v přímořských oblastech anebo v oblastech s extrémními klimatickými změnami. Co je ale výhodou, že si zákazník může vybrat v různých barevných odstínech anebo v povrchových úprav, a tak tento produkt může být využít pro různé designové aplikace.

Co znamená, když se řekne vysokopevnostní deska?

Tento lehký stavební materiál, který má svá uplatnění v interiérech, ale i v exteriérech.  Někdy rozhoduje každý gram materiálu a vysokopevnostní deska Gorcell je stvořena pro jakékoli projekty.
PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail
Sledujte novinky a akce
na sociálních sítích
Zpracování dat
Schovat