Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Voliéra IK 2

Počet: ks
Cena s DPH21 800 Kč
Cena bez DPH18 016.53 Kč
DostupnostNa objednávku
Kalkulačka splátek
Zadali jste špatnou hodnotu
Hlídat cenu
Zaslat dotaz
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce

Rozměr: v 184 x š 116 x h 80cm

Moderní, velmi prostorná klec z dílny Aluhobby. Rozměry šířka 116 cm, hloubka 80 cm, výška 184 cm. Klec je rozebíratelná – skládací, což umožňuje postavit voliéru i tam kde by v minulosti bylo možno umístit pouze klec. Skládá se z podvozku, přední a zadní stěny, dvou bočních stěn a stropu. Zadní stěna může být za příplatek polepena tapetou dle výběru z pěti nabízených variant. Tapeta je laminována a tím chráněna proti oděru. Voliéra je postavena na samostatném podvozku, který je vybaven dvěma plastovými vaničkami. Dvěma pro lepší manipulaci při úklidu voliéry. Vaničky jsou 18 cm hluboké, což dostatečně umožňuje udržet pořádek v okolí voliéry.

Rošt není součástí voliéry, ale lze si ho objednat dodatečně. Rošt je tvořen z rámů z hliníkových profilů, který jsou potaženy italským pletivem Esafort.  Tento typ pletiva má velice kvalitní povrchovou úpravu. Snadné čištění voliéry díky praktickým vaničkám umožní, že rošt již nemusí plnit funkci na kterou jsme byli z dřívějška zvykli. Proto zákazníci rošt požadují jen ojediněle.

 Přední stěna je vybavena nerezovým krmným pultem Aluhobby KPG04. Jedná se o krmný pult, kde jsou použity velmi praktické a velmi oblíbené gastro nádoby. Krmné pulty jsou navrženy tak, aby zvířeti znemožnily možnost vytáhnout a vysypat misku s krmivem.   Konstrukce voliéry je vyrobena z hliníkových profilů s povrchovou úpravou Elox. Použito velmi kvalitní osvědčené pletivo značky Esafort.  Bytová voliéra je vhodná do moderních interiéru a jelikož je vybavena kolečky, snadno se dá přemístit na terasu domu či bytu.

Cena tapety je 1500,-Kč.

Aktuální cena produktu je 21800 Kč s dph
Váš e-mail  


PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail