Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Pořízení zvířete by vždy mělo začínat od chovatelského zařízení

Pořízení zvířete by vždy mělo začínat od chovatelského zařízení

V poslední době se velmi často stává, že lidé si nechají unést nadšením pro nového člena rodiny. Často zapomenou na obydlí pro svého miláčka, případně nevěnují novému obydlí dostatečnou pozornost.  Pořízením většího papouška typu Žako, Ara, Amazoňan…… se nejde spokojit s běžnou dovozovou klecí, která nabízí většina e-shopů s chovatelskými potřebami. Zvláště těmto velkým papouškům je potřeba umožnit co jak největší prostor, který si může chovatel dovolit. Někteří chovatelé těmto papouškům obětuji celé místnosti v domě. Někteří je učí volnému létáni v přírodě . A přesto, že jejich zvířata mohou volně létat kolem domu i v domě, jsou chvíle, kdy musíme papouškům omezit prostor voliérou nebo klecí.

Nechte si poradit u odborníků

Aluhobby nabízí několik modifikací bytových klecí a voliér. Vesměs vše začíná a končí přes poradenství, které Aluhobby nabízí. Poradenství slouží především k tomu, aby chovatel popsal své prostorové možnosti v bytě nebo domě.  Každý papoušek, zvíře má své specifikum, a právě podle těchto specifikací se určitý typ klece, voliéry může doporučit. Případně upravit, nebo postavit klec – voliéra přesně dle požadavků chovatele a pro maximální spokojenost chovance. V Aluhobby tyto situace řešíme denně. Jednak mají ve vlastních řadách chovatele a neustálý kontakt s jinými chovateli, přináší velké zkušeností, aby opravdu uměli poradit co jak nejlépe. Je potřeba si uvědomit, že klece, které se vyrábějí sériově jsou ve většině případů nápadem konstruktérů a designerů.  Proto i vypadají pohledově velmi lákavě. To ale Aluhobby umí dnes již taky.

Díky používaným materiálům umí postavit voliéru-klec, která je nejen vzhledově velmi pěkná, moderní ale i praktická a funkční. Proto doporučujeme ještě před koupí nového zvířete dostatečně s časovým předstihem oslovit odborníka v této oblasti. Aluhobby tuto možnost nejen nabízí, ale dokonce upřednostňuje osobní kontakt, nebo kontakt telefonický.

PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail