Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Klece z hliníkových profilů si snadno sestavíte doma

Klece z hliníkových profilů s roštem mohou sloužit nejen k chovu drobného ptactva, ale třeba i k chovu veverek, burunduka a jiných zvířat. Jaké jsou parametry a výhody klecí z hliníkových profilů?

Klec z hliníkových profilů o rozměrech 100 x 50 x 70 cm nabízí několik variant umístění dvířek, krmných pultů i možnosti vlastního výběru pletiva. Klec prodáváme jako kompletní sestavu stavebnice tvořenou z hliníkových profilů, plastových spojek, hliníkového šuplíku, hliníkových petliček a krmného pultu z hliníkového plechu.

Součásti krmného pultu jsou i nerezové misky. Klece jsou navrženy tak, aby nad hliníkovým šuplíkem šel jednoduchým způsobem vložit rošt. Rošt je zhotovený z pletiva, které si vyberete sami. Není součástí stavebnice.  V krmných pultech jsou nerezové misky. Ke stavbě je použit hliníkový profil 20 x 20 mm, síla stěny je 1,5 mm. Hliníkový profil je bez barevné povrchové úpravy.

Co se týká výběru pletiva, doporučujeme pouze kvalitní pletivo od evropských výrobců. K uchycení pletiva na hliníkové profily je vhodné použít značkové nýty, a to buď v podoě hliníková hlavička a hliníkový trn – označení Alu/Alu a nebo v podobě hliníková hlavička a železný trn – označení Alu/Stel. Pokud použijete nýty Alu/Alu je práce, lépe se pracuje s nýtovacími kleštěmi. Další možností je uchycení pletiva za pomocí Tex šroubů, což je dnes velmi používané. Šrouby jdou velice dobře bez potřeby vrtání dírek samořezným způsobem uchytit do hliníkových profilů.                                                                                                                                    

Rovněž je možné použít na stěny klece plastový materiál, který nabízíme. Uchycení bidel najdete v doplňcích.

Tyto klece z hliníkových profilů jde velmi snadno stavět na sebe.  

PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail