Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Klec KK02

Klec KK02
Počet: ks
Cena s DPH5 082 Kč
Cena bez DPH4 200 Kč
DostupnostSkladem
Kalkulačka splátek
Zadali jste špatnou hodnotu
Hlídat cenu
Zaslat dotaz
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce

Stavebnice klece KK02

Uvedená stavebnice ptačí klece má moderní vzhled a poskytuje komfort, který splňuje očekávání chovatele. Tato klec má dvířka umístěna uprostřed  klece. Pod dvířky je volný prostor a po stranách tohoto prostoru jak z levé, tak z pravé strany jsou dva prostory, kde v každém prostoru je umístěn jeden krmný pult s miskou s obsahem 350 ml. 

Klec lze vybavit roštem, který lze umístit nad šuplík. Spodní vysouvací šuplík je umístěn pod celým půdorysem klece. Dno šuplíku je pokryto plastovou deskou, rám je z hliníkových profilů. Toto uspořádání umožňuje chovateli jednoduchým způsobem udržovat v kleci čistotu. V případě požadavku lze tuto plastovou desku nahradit hliníkovým plechem.

Tato klec je samonosná a je ji možno skládat do sestav. K tomu stačí pouhá výměna rohových plastových spojek SP03 za jiný vhodný typ plastových spojek. Sestavou těchto klecí je právě klec KK04/3 o celkovém rozměru 78x101x50cm.

Klec pro exotické ptactvo díky hliníkové konstrukcí nerezaví a nepodléhá hnilobě. Klec se díky své nízké hmotnosti dá snadno přemístit.

Stavebnice obsahuje: hliníkové profily, krmný pult, nerezové misky, plastové spojky, hliníkové petličky, kovové panty, hliníkový šuplík. Pletivo není součástí. Vhodný typ pletiva si zákazník objednává zvlášť. Na stavbu této klece potřebujete 3m pletiva a pokud budete chtít vložit z tohoto pletiva i rošt, tak potřebujete celkem 3,5m. Dále součásti stavebnice není chytový materiál pro pletivo. Mohou to být tex šroubky nebo nýty. Vše najdete v naší nabídce.

Samotné sestavení této stavebnice je jednoduché a rychlé. Stavebnice je dodávána se všemi potřebnými součástmi, včetně přesného návodu na sestavení. Nářadí nutné k sestavení: křížový šroubovák (nejlépe AKU) a gumová palička.

 

 

Aktuální cena produktu je 5082 Kč s dph
Váš e-mail  


PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail