Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, 737 229 085

Co umíme

Co umíme

Hliníkové profily, které nabízíme jsou z větší části vyráběny, dle našich návrhů a jsou lisovány v našich formách v jedné z největších hlinikáren v Evropě.  Naše speciální profily nabízíme i v eloxovaném provedení převážně ve dvou barevných variacích černá a stříbrná. Myšlenka Aluhobby není jen o hliníkových profilech, ale taky o spojování těchto profilů za pomocí plastových spojek. Spojování za pomoci plastových, hliníkových konektorů.  Umíme nabídnout spojky, záslepky a jiné doplňky pro šest různých typů hliníkový profilů. Nejmenší profil 15x15mm až po 40x40mm.  Hliníkový profil  15x15x1mm je naší specialitou a zároveň chloubou.  Tento profil nabízíme v sedmi typovém provedení. Plastová spojka k tomuto rozměru hliníkového profilu je námi nabízena jako jedinými v Evropě.

Snažíme ukázat lidem využití těchto profilů, nejen v domácnostech. Naše firma AluGro-Pro s.r.o. rovněž sama hledá využití pro celý systém Aluhobby.  V tuto chvíli jsme našli velké uplatnění v chovatelství.  Z hliníkových profilů vyrábíme klece, bytové voliéry, venkovní voliéry a různá jiná chovatelská zařízení sloužící k chovu a odchovu exotického ptactva. Rovněž naše profily nacházejí široké uplatnění v teraristice, kde za pomocí hliníkových profilu umíme postavit terária, odchovny pro plazy. V akvaristice to jsou akvarijní stojany, u chovatelů psů, přepravní boxy. Takto můžeme vyjmenovat i jiné chovatelské aktivity, kde najdou naše profily spolu s plastovými konektory široké uplatnění.

Z naších hliníkových profilů stavíme hypokomory exkluzivně pro společnost hypoxiegroup.cz Vyrábíme polotovary exkluzivně jen pro FTP.cz  Pomáháme dětem v různých kroužcích, chovatelských ale i modelářských, kde jsme například postavili stříkací box pro děti a kryty na 3d tiskárny.

V tuto chvíli se snažíme proniknout do dalšího hobby odvětví, které je u nás velmi oblíbené a tím je cestování. Umíme pro zákazníka vyrobit jednoduchý, levný systém, který dokáže vaše rodinné auto, pickup, dodávku ve velmi krátkém čase (několika minut) přestavět na obytné auto. Po víkendu, dovolené opět ve velmi krátkém čase přestavět na rodinný vůz, užitkové auto.

 

                              

                                                                                                              

    

PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail
Sledujte novinky a akce
na sociálních sítích