Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Co umíme

 

Vyrábíme hliníkové profily

Hliníkové profily, které nabízíme jsou z větší části vyráběny, dle našich návrhů a jsou lisovány v našich formách v jedné z největších hlinikáren v Evropě.  Naše speciální profily nabízíme i v eloxovaném provedení převážně ve dvou barevných variacích černá a stříbrná.  Hliníkový profil 15x15x1mm je naší specialitou a zároveň chloubou. Tento profil nabízíme v sedmi typovém provedení. 

Spojujeme bez pomoci svařování

Myšlenka Aluhobby není jen o hliníkových profilech, ale taky o spojování těchto profilů za pomocí plastových spojek. Spojování za pomoci plastových, hliníkových konektorů.  Umíme nabídnout spojky, záslepky a jiné doplňky pro šest různých typů hliníkový profilů. Spojování bez pomocí svařování nabízíme pro profily 15x15mm, 20x20mm, 25x25mm, 30x30mm a 40x40mm. Nabízíme konektory s železným jádrem pro profil 20x20mm, 25x25mm, 30x30mm. Déle to jsou to kloubové spojky, skryté spojky, záslepky nožičky a jiné.

 

Stavíme klece a voliéry na míru

hliníkových profilů vyrábíme klece, bytové voliéry, venkovní voliéry a různá jiná chovatelská zařízení sloužící k chovu a odchovu exotického ptactva. Stavíme voliéry a klece na zakázku. Jedna z možností je že si zákazník sám udělá návrh svého chovatelského zařízení. Po konzultaci a doladění některých drobnosti vyhotovíme cenovou nabídku s možným termínem dodání.  Druhou možností je, sami navrhneme chovatelské zařízení, kdy zákazník dodá pouze požadované rozměry a druh zvířete pro kterého má voliéra sloužit.

Pokud je potřeba přijedeme na místo, kde budou voliéry nebo voliéra stát a přímo na místě dohodneme, jaké jsou možnosti pro stavbu budoucích voliér.                                  

Je ale pravdou, že nepostavíme naprosto vše, co by si zákazník přál. I když naše možností díky obrovskému sortimentu určených pro stavbu voliér a klecí, možná i největšímu v Evropě nám umožňuje mnoho možností. Některé technické věci jednoduše neumíme. Rovněž se musíme s dílem ztotožnit, to znamená musí se nám líbit, Umíme říct i ne. Velmi oblíbené, jsou stavby voliér z profilů, které mají povrchovou úpravu s eloxováním. Jsou sice nepatrně dražší ale vypadají skvěle i po několika letech.

Vyrábíme terária a rack systémy

Profily od Aluhobby a teraristika. Spojení, které přišlo nečekaně. Teraristika, která je velmi rozšířená v celé Evropě stále hledá možnosti výroby chovatelských zařízení. Tuto mezeru na trhu jsme objevili při kontaktování ze stran teraristů. Jednalo se především o Rack systémy. Tady jsme se museli velmi učit a hlavně naslouchat chovatelům. Ne, vše se na počátku dařilo tak jak jsme chtěli, ale nakonec jsme našli uplatnění i tady. Dokonce, právě pro teraristiku jsme nechali vyrobit několik nových typů profilu HJ15, které jsou přímo předurčeny pro stavbu  terárií.                                                                                                                                 

Terária stavíme na míru dle zadání chovatele. U výplní používáme různé materiály. Stále se snažíme o rozšíření těchto materiálů. Naší velkou výhodou u terárií je především váha terária, vysoká pevnost, snadná údržba a nízká možnost pravděpodobného poškození. Vyrábíme i oddělovací stěny, kde terárium tvoří celá místnost.

 

Akvariijní stojany

Pomůžeme Vám vyrobit akvarijní stojan podle vašich požadavků. Profily předurčené pro stavbu těchto stojanů mají označení HJ25K. Jedná se o profily, které se spojují za pomoci spojek s kovovým jádrem. Tyto spojky – konektory vznikly v Německu před 50lety právě díky akvaristice respektive díky stojanům s vysokou nosností.  

 

Přepravní boxy

Cestování se zvířaty musí být bezpečné. Přepravní box zaručí, že zvíře nebude nijak komplikovat jízdu. Při výběru přepravních boxů, je třeba brát v potaz několik kritérií. Chovatelé požadují snadnou údržbu, nízkou váhu a zvířata zase dostatek prostoru. Naše přepravní boxy slibují obojí. Díky tomu, že jsou vyrobeny z hliníkových profilů a dalších kvalitních materiálů, se snadno udržují v čistotě. Majitelé mazlíčků ocení zejména to, že přepravní boxy nepodléhají hnilobě ani nerezaví. Mají velice nízkou váhu a vysokou pevnost. Vyrábíme standartní rozměr, ale na přání chovatele vyrobíme box na míru.

 

Vestavby do automobilů

V tuto chvíli se snažíme proniknout do dalšího hobby odvětví, které je u nás velmi oblíbené a tím je cestování. Umíme pro zákazníka vyrobit jednoduchý, levný systém, který dokáže vaše rodinné auto, pickup, dodávku ve velmi krátkém čase (několika minut) přestavět na obytné auto. Po víkendu, dovolené opět ve velmi krátkém čase přestavět na rodinný vůz, užitkové auto. To je naše vestavba do auta. Více na www.rebuild-car.cz

Co umíme ještě vyrobit?

Vyrábíme kryty na 3D tiskárny Z naších hliníkových profilů stavíme hypokomory exkluzivně pro společnost hypoxiegroup.cz. Vyrábíme polotovary exkluzivně jen pro FTP.cz. Pomáháme dětem v různých kroužcích, chovatelských ale i modelářských, kde jsme například postavili stříkací box pro děti a kryty na 3D tiskárny.

 

                              

                                                                                                              

    

PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail