Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Blog

Plastová spojka do profilu 15x15x1mm . Absolutní novinka!!!!

Novinka v nabídce Aluhobby. V tuto chvíli asi jako jediní nabízíme plastovou spojku pro profil  15x15x1mm. Tyto plastové spojky nabízíme v barvě šedé a černé.  Nikde jsme tuto spojku v celé Evropě neobjevili proto ve spolupráci se zahraniční firmou jsme tuto spojku navrhli a dnes jsme jediní odběratelé. Spojka se vyznačuje nejen v kvalitě materiálů ale má spoustu novinek jako jsou náběhy pro snazší a rychlejší zasunutí spojky do profilu.

Dopřejte svým papouškům jen to nejpříjemnější obydlí

Chov ptactva dnes není nic ojedinělého. Jedná se o koníček, který se označuje za nejstarší koníček vůbec. V současné době ptáky chová opravdu kdekdo, pro lidi je to koníček, během kterého si na chvilku odpočinou od veškeré elektroniky, která na ně na každém rohu číhá. V minulosti mezi nejčastěji chované ptáky patřili holubi, dnes nejsou holubi tak žádaným a žhavým zbožím.

Spojování hliníkových profilů bez pomocí svařování

Spojování hliníkových profilů bez pomocí svařování je právě to, co umožňuje běžnému člověku se smyslem pro hobby nebo kutilství postavit si vlastní projekt sám. Aluhobby systém je zaměřen právě na tuto skupinu lidí. Již název to napovídá ALU – hliník, Hobby – to co mě baví, koníček.

Pořízení zvířete by vždy mělo začínat od chovatelského zařízení

V poslední době se velmi často stává, že lidé si nechají unést nadšením pro nového člena rodiny. Často zapomenou na obydlí pro svého miláčka, případně nevěnují novému obydlí dostatečnou pozornost.  Pořízením většího papouška typu Žako, Ara, Amazoňan…… se nejde spokojit s běžnou dovozovou klecí, která nabízí většina e-shopů s chovatelskými potřebami. Zvláště těmto velkým papouškům je potřeba umožnit co jak největší prostor, který si může chovatel dovolit. Někteří chovatelé těmto papouškům obětuji celé místnosti v domě.

Opět krmné pulty do voliér

Krmné pulty do voliér jsou stále diskutované téma mezi chovateli.  Jsou chovatelé, kteří se těší velké oblibě otočných krmných pultů a jsou chovatelé, kteří poznávají kouzlo krmných pultů zásuvných.  Aluhobby nabízí hned několik typů krmných pultu v provedení alu a nerez. Tradičně se vyhýbáme vyrábět krmné pulty z pozinkovaného plechu.  Chovatele si již zvykli, že se vyplatí za kvalitu materiálu připlatit. Navíc cenový rozdíl mezi hliníkovým krmným pultem a pozinkovaným již takřka není.
PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail