Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Mazlíčci jménem holubi. Máte pro ně vhodný holubník?

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste chovali ptáky? Chov ptáků je koníček, který je označován za nejstarší koníček vůbec. V současné době ptáky chová opravdu drtivá většina lidí, je to pro ně takzvaný offline koníček, díky kterému jsou lidé na chvilku mimo elektroniku a různí vymoženosti. Pokud patříte k lidem, kteří se označují za chovatele ptáků, máme na vás otázku, a sice jaké konkrétní ptáky chováte? Někteří jsou milovníky andulek, jiní chovají papoušky a další lidé preferují chov holubů. Pakliže patříte k chovatelům holubů, máme pro své okřídlené mazlíčky vhodný holubník?

Jak již bylo zmíněno, chov ptáků se řadí k nejstarším koníčkům vůbec. Konkrétně chov holubů je jeden z prvních koníčků, které jsme vykonávali během volného času. Zatímco kdysi byli holubi velmi atraktivním ptactvem, dnes je daleko atraktivnější chov papoušků a podobných ptáků. To však nic nemění na tom, že chov holubů ze světa zcela zmizel. Stále se najdou ti, kteří holuby chovají.

A právě ti moc dobře vědí, že v dnešní době najít ideální holubník není vůbec snadné. Všude se nachází spíše venkovní voliéry nebo klece pro ptáky, ale klasické holubníky aby člověk hledal dlouhá léta. Naštěstí je tu stavebnice Aluhobby.

Postavte si holubník vlastníma rukama

Pokud jste si v dětství mysleli, že si se stavebnicemi v budoucnu nikdy nebudete hrát, spletli jste se. Stavebnice jsou to, s čím si můžete hrát i nyní v dospělosti, jen tedy vyměňte tradiční LEGO za stavebnici Aluhobby, z níž si postavíte ne patrové parkoviště, ale právě holubník nebo případně klec pro ptáky nebo venkovní voliéru.

Holubník, který si ze stavebnice Aluhobby postavíte, bude velmi kvalitní. Vždyť se skládá z hliníkových profilů.

Nemusíte být velcí kutilové

Je nutné dodat, že nemusíte být velcí kutilové, abyste postavili holubník ze stavebnice Aluhobby. V krabici je totiž podrobný návod, jak na to.

PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail