Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Blog

Jak lze využít stavebnici Aluhobby?

Každý domácí mazlíček by měl mít své obydlí, v němž bude trávit svůj veškerý čas. Jenže vybrat vhodné obydlí pro domácí mazlíčky není vůbec jednoduché. Zejména venkovní voliéry pro ptáky dají chovateli opravdu zabrat. Člověk chce vybrat takové obydlí, v němž budou moct ptáci roztáhnout křídla. Ovšem bydlí by zase nemělo být extra velké, ať se vejde na místo, kam se vejít má.

Co je eloxování profilů, jak to funguje?

 Můžeme se setkat s označení eloxování anebo anodická oxidace. Tento proces napomáhá hliníkovým profilům, aby jejich životnost byla co nejdelší a chrání je před vnějšími vlivy. Proto jejich velké využití je v přímořských oblastech anebo v oblastech s extrémními klimatickými změnami. Co je ale výhodou, že si zákazník může vybrat v různých barevných odstínech anebo v povrchových úprav, a tak tento produkt může být využít pro různé designové aplikace.

Co znamená, když se řekne vysokopevnostní deska?

Tento lehký stavební materiál, který má svá uplatnění v interiérech, ale i v exteriérech.  Někdy rozhoduje každý gram materiálu a vysokopevnostní deska Gorcell je stvořena pro jakékoli projekty.

Se stavebnicí Aluhobby se vraťte do dětských let

Vzpomínáte si na dobu, kdy jste si hráli se stavebnicemi? Jednalo se o dětství, kde všichni byli šťastní a bezstarostní. Mnozí lidé občas touží po tom být opět malým dítětem, které si neustále hrálo se stavebnicemi, z nichž si vyrábělo vesničky, hasičské stanice nebo případně helikoptéry, které se nikdy nenaučily. V dětství jsme si bohužel neuvědomovali, jak nám bezstarostnost bude chybět.

Jak si snadno postavit klec pro ptáky

I když žijeme v moderní době plné moderních technologií, stále se najdou ti, kteří chovají ptáky. Nezáleží na tom, jestli se jedná o slepice, které jsou v dnešní době ceněné, nebo jestli se jedná o exotické papoušky či drobné andulky.
PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail