Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Blog

Terarijní stěna

Terárium může mít různě rozměry. Vše záleží na fantazii chovatele. Toto terárium tvoří celá malá místnost.

Jak na myši – řešení pro sklepní okna

Myši ve sklepních prostorech je to co nás někdy velmi trápí. Rádi bychom nechali sklepní prostory odvětrávat po celé dny. Bohužel hlodavci nelení a při neustálém hledání potravy často se dostanou i do našeho obydlí.

Květináče-lavička

Kombinace profilů  s možností spojování bez pomoci svařování přináší opravdu mnoho možností. Systém Aluhobby nejsou jen klece a voliéry.

Co na dno ptačí voliéry?

I ten nezkušenější chovatel ptáků byl jednoho dne jen amatérem, který se musel všemu, co umí, naučit. Nikdo učený z nebe nespadl, je třeba to mít neustále na paměti. V případě, že patříte k lidem, kteří začínají chovat ptáky, určitě byste měli věnovat čas a pozornost tomu, čím budete plnit ptačí voliéru. Dno ptačí voliéry by rozhodně nemělo být prázdné, je třeba ho vystlat.

Když se rozhodnete chovat andulky

Jak možná víte, chov ptactva se stává opět po letech velmi populárním koníčkem. V minulosti se ptáci chovali opravdu hojně, chov ptáků je ostatně jeden z nejstarších koníčků vůbec. Zatímco v minulosti se spíše chovali holubi, kterým se stavěli dřevěné vysoké holubníky, dnes se dává přednost trochu menším ptáčkům, kterými jsou andulky.
PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail