Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, 737 229 085

Blog

Květináče-lavička

Kombinace profilů  s možností spojování bez pomoci svařování přináší opravdu mnoho možností. Systém Aluhobby nejsou jen klece a voliéry.

Co na dno ptačí voliéry?

I ten nezkušenější chovatel ptáků byl jednoho dne jen amatérem, který se musel všemu, co umí, naučit. Nikdo učený z nebe nespadl, je třeba to mít neustále na paměti. V případě, že patříte k lidem, kteří začínají chovat ptáky, určitě byste měli věnovat čas a pozornost tomu, čím budete plnit ptačí voliéru. Dno ptačí voliéry by rozhodně nemělo být prázdné, je třeba ho vystlat.

Když se rozhodnete chovat andulky

Jak možná víte, chov ptactva se stává opět po letech velmi populárním koníčkem. V minulosti se ptáci chovali opravdu hojně, chov ptáků je ostatně jeden z nejstarších koníčků vůbec. Zatímco v minulosti se spíše chovali holubi, kterým se stavěli dřevěné vysoké holubníky, dnes se dává přednost trochu menším ptáčkům, kterými jsou andulky.

Mazlíčci jménem holubi. Máte pro ně vhodný holubník?

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste chovali ptáky? Chov ptáků je koníček, který je označován za nejstarší koníček vůbec. V současné době ptáky chová opravdu drtivá většina lidí, je to pro ně takzvaný offline koníček, díky kterému jsou lidé na chvilku mimo elektroniku a různí vymoženosti.

Plastová spojka do profilu 15x15x1mm . Absolutní novinka!!!!

Novinka v nabídce Aluhobby. V tuto chvíli asi jako jediní nabízíme plastovou spojku pro profil  15x15x1mm. Tyto plastové spojky nabízíme v barvě šedé a černé.  Nikde jsme tuto spojku v celé Evropě neobjevili proto ve spolupráci se zahraniční firmou jsme tuto spojku navrhli a dnes jsme jediní odběratelé. Spojka se vyznačuje nejen v kvalitě materiálů ale má spoustu novinek jako jsou náběhy pro snazší a rychlejší zasunutí spojky do profilu.
PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail
Zpracování dat
Schovat