Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Blog

Zažeňte zimní nudu se stavebnicemi Aluhobby

Zima je období, během kterého nelze nic dělat na zahradě. Dalo by se tedy říct, že zima je období nudy. V současné době si proto každý hledá koníček, který by zimní nudu absolutně zažehnal. Otázkou ale je, jaký koníček je ideální. Doporučujeme například chovat ptáky. Jedná se o nenáročnou činnost, při které jste takzvaně offline, což v dnešní době potřebuje být opravdu každý.

Nevíte, čím obdarovat chovatele ptactva? Stavebnicí Aluhobby

Máte v rodině vášnivého chovatele ptactva a chcete mu něčím udělat radost? Největší radost byste mu udělali, pokud byste mu koupili stavebnici Aluhobby, jelikož je to možnost, jak si postavit klec pro ptáky nebo venkovní voliéru podle sebe, svépomocí. Pro mnohé kutily není těžké vyrobit si venkovní voliéru, jiní však chtějí mít kvalitní obydlí pro ptáky...

Projekt truhlíky…

Tak jak jsme se zmínili v našem minulém blogu ohledně vysokopevnostní desky Gorcell a její výrobě rádi bychom Vám chtěli předat myšlenku o jejím využití. Oslovili jsme několik pěstitelů, aby si náš výrobek vyzkoušeli a řekli, jak se jim pěstování v těchto truhlících daří. Po nějaké době nám všichni pěstitelé řekli, že pěstování rajčat v těchto truhlících je naprosto dokonalé.

Stavíme voliéru pro papoušky. Jak na to?

Papoušci jsou exotická stvoření, z nichž máme trochu respekt. Je to především proto, že i papoušci umí být zákeřní. To ostatně dobře vědí chovatelé papoušků, kteří moc dobře poznají bolest. Když se totiž papoušci zakousnou, je to bolest vážně šílená. I přesto stále více přibývá chovatelů papoušků. Co je tak velkým lákadlem, proč jsou papoušci tak atraktivní? Na to mohou odpovědět snad jen samotní chovatelé.

Jak lze využít stavebnici Aluhobby?

Každý domácí mazlíček by měl mít své obydlí, v němž bude trávit svůj veškerý čas. Jenže vybrat vhodné obydlí pro domácí mazlíčky není vůbec jednoduché. Zejména venkovní voliéry pro ptáky dají chovateli opravdu zabrat. Člověk chce vybrat takové obydlí, v němž budou moct ptáci roztáhnout křídla. Ovšem bydlí by zase nemělo být extra velké, ať se vejde na místo, kam se vejít má.
PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail