Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, 737 229 085

Blog

Výletová okna: Dovolte ptákům roztáhnout křídla

Výletová vysouvací okna jsou celohliníková. Díky našim profilům není zapotřebí okna svařovat. Polykarbonát jako výplň nabízíme v síle 4,6 a16 mm, záleží na typu okna, přání a požadavku zákazníka. V nabídce máme několik typů výletových oken od nejobyčejnějších až po složitá zateplená.

Zahradní voliéry pro exotické ptactvo

Zahradní voliéry tvoří sestavy o dvou a více voliérách různé hloubky. Toto zařízení je určeno pro zájmový chov ptactva, chov holubů a jiných zvířat. Díky systému z hliníkových profilů umožňuje stavebnice rozšíření o další jedno i více polí.

Klece z hliníkových profilů si snadno sestavíte doma

Klec z hliníkových profilů o rozměrech 100 x 50 x 70 cm nabízí několik variant umístění dvířek, krmných pultů i možnosti vlastního výběru pletiva. Klec prodáváme jako kompletní sestavu stavebnice tvořenou z hliníkových profilů, plastových spojek, hliníkového šuplíku, hliníkových petliček a krmného pultu z hliníkového plechu.

Voliéry z hliníkových profilů: Skvělý vzhled a praktické použití

Stavebnici voliér ALUHOBBY jsme navrhli tak, aby si každý mohl voliéru nebo voliéry postavit sám. Každá stavebnice obsahuje přesně nařezány hliníkové profily, přesný počet spojek k dané voliéře, příslušný počet krmných pultů. Na vás je už jen sestavení.

Proč zvolit krmné pulty z hliníku a z nerezu?

Naše rozhodnutí bylo velice jednoduché. Protože jsme i my několik let chovateli ptactva a u krmných pultů jsme viděli několik výhod: rychlost krmení a výbornou nenáročnou údržbu. Otočné krmné pulty jsou v mnoha případech dobrá volba.   
PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail
Zpracování dat
Schovat