Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

Výletová okna: Dovolte ptákům roztáhnout křídla

Chováte ptactvo a zvažujete pořízení výletových oken? Podívejte se, jaké jsou možnosti a jaké existují typy výletových oken. Jaké řešení zvolit pro ptáky? A jaké voliéry vybrat pro kočky?

Výletová vysouvací okna jsou celohliníková. Díky našim profilům není zapotřebí okna svařovat. Polykarbonát jako výplň nabízíme v síle 4,6 a16 mm, záleží na typu okna, přání a požadavku zákazníka. V nabídce máme několik typů výletových oken od nejobyčejnějších až po složitá zateplená.

Výletová okna jednoduchá

Jedná se o jednoduché výletové okno s použitím polykarbonátové desky silné 4 a 6 mm. Toto okno je celohliníkové a používá se k uchycení na fasádu nebo stěnu vašeho chovatelského zařízení. Díky použitému materiálu nedochází ke korozi a hnilobě. Hliník v použitých kolejnicích jezdí velmi dobře. Rádi vám naceníme vaše výletové okno.

Výletová okna zateplená

Tato okna se používají pro zabudování do výletového otvoru. Okna mají mohutnou hliníkovou konstrukci, kde je po stranách okna hliníkový pás 4 cm sloužící k uchycení výletového okna uvnitř otvoru. Výplň je z 16 mm čtyř komůrkové polykarbonátové desky

Stupeň vítězů

Stupeň vítězů tvoří celohliníková konstrukce s plastovými nášlapy. Nosnost je 120 kg. Toto řešení má elegantní provedeni, nízkou váhu a velmi příznivou cenu.

Voliéry pro kočky

Voliéry pro kočky jsou naprosto stejné jako voliéry pro ptactvo. Rozdíl je jen ve velikosti dveří, které jsou větší. Voliéry pro kočky nemají krmné pulty. Velmi hezky vypadají voliéry pro kočky, pokud se použije kombinace dřeva. Do bytu doporučujeme provedení elox.

 

 

 

PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail