Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, +420 770 699 007

DIY: Hliníková klec pro papouška nebo jiné zvíře. Bez spojování a bez svařování

Potřebujete vyrobit voliéru pro svého papouška? Nebo zkonstruovat klec či jinou konstrukci? Využijte hliníkové profily, které slouží k všestrannému použití. Obejdete se bez svařování nebo neestetických spojů.

Hliníkové profily, které jdou spojovat za pomocí spojek, jsou hitem mezi kutily. Snadno si z nich totiž vyrobíte naprosto cokoli! Jsou mezi námi lidé, kteří mají papouška nebo jiného zvířecího miláčka a chtějí mu vyrobit krásnou klec nebo voliéru. Nechtějí, aby byly viditelné nýty. Případně touží i po jiné barvě než je klasická „hliníková“.

A pro ty vyrábíme profily na základně našich vlastních forem. K rozhodnutí  mít vlastní formy jsme došli po určité době, kdy vyrobené klece a voliéry z jednoho typu hliníku, jako je HJ20  se nám už přestaly líbit. K dostání jsou profily nejen v přírodní hliníkové barvě, ale i v eloxované barvě a komaxitové barvě.

Požadavky na hliníkovou klec

Nejčastěji padá volba na klece dovážené z Číny nebo Indonésie. Bohužel, u těchto velkých klecí jsme si všimli, že jsou sice na první pohled velmi hezké, ale jinak dost nepraktické. Například papoušek se totiž cítí dobře v kleci, kde je alespoň jedna stěna plná. Klec nebo voliéra má být také jednoduchá na manipulaci a čištění. Rovněž je velmi důležité čistota a pořádek kolem klece. Klec by proto měla být navržena tak, aby nepřidávala zbytečnou práci s uklízením.

Proto jsme se rozhodli rozšířit naší nabídku hliníkových profilů tak, aby se klec dala postavit samostatně, aby splňovala veškeré požadavky, které od ní očekáváte. Případně se dala postavit i svépomocně v domácích podmínkách. Aby každý chovatel mohl samostatně rozvinout svoji vlastní fantazii a udělat si radost svým vlastním výrobkem se svým vlastním nápadem.                       

Nejen jedna velká výhoda                                                                           

Naše profily mají hned několik výhod, ale jedna je bezesporu opravdu veliká. Pokud se vám hned něco nepodaří napoprvé, díky spojkám dílo rozeberete a můžete začít znovu. Naše profily se totiž nemusí svařovat, pájet nebo lepit.

 

 

 

PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail