Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, 737 229 085

Zahradní domek

Zahradní domek
Počet: ks
Cena s DPH19 800 Kč
Cena bez DPH16 363.64 Kč
DostupnostSkladem
Zadali jste špatnou hodnotu
Hlídat cenu
Zaslat dotaz
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce

200x190x227cm

Zahradní domek má moderní vzhled, poskytuje široké užití pro zahrádkáře, včelaře, chovatele i domácí kutily a to pro celoroční úschovu nářadí, nástrojů, strojů, materiálu, kol, hraček, popelnic a podobně.

Pevná, tuhá konstrukce, celá z hliníkových profilů, je obložena slínkovými panely značky STRAMA, na kterých se neusazuje prach ani mech. Na našich webových stránkách najdete k slínkovým panelům podrobné informace (nová technologie fasádního systému). Zde se seznámíte i s výběrem z různých barevných kombinací. Zahradní domek je pokryt plechem z hliníku, dveře jsou také z hliníkového plechu. Světlo v zahradním domku zajišťuje polykarbonát s UV ochranou. Materiály, ze kterých je zahradní domek smontován, umožňují udržovat zahradní domek čistý, je omyvatelný jak zevnitř, tak i zvenku. U této stavebnice z hliníkových profilů je snadná montáž i demontáž.

Zahradní domek nerezaví, nepodléhá hnilobě. Zahradní domek nevyžaduje žádnou další následnou údržbu. Zahradní domek díky své nízké hmotnosti lze přemístit. Konstrukce z hliníkových profilů odolává větru i napadlému sněhu.

Aktuální cena produktu je 19800.00 Kč s dph
Váš e-mail  


PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail