Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 777 340 056, 737 229 085

Klec KK04/3

Klec KK04/3
Počet: ks
Cena s DPH6 671 Kč
Cena bez DPH5 513.22 Kč
DostupnostSkladem
Zadali jste špatnou hodnotu
Hlídat cenu
Zaslat dotaz
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce

Stavebnice klece KK04/3      

Rozměr 185x51x101cm.

Uvedená stavebnice sestavy tří klecí plně uspokojí každého chovatele papoušků či jiných zvířat, kterým tento rozměr chovatelského zařízení vyhovuje. Klece máji dvířka umístěna uprostřed klecí. Ve dvířkách je umístěn krmný pult (KPMini03), který je složen z hliníkové základní desky a tří nerezových misek o objemu 180ml.

Klece lze vybavit roštem, který lze umístit nad šuplík. Spodní vysouvací šuplík je umístěn pod celým půdorysem klece. Dno šuplíku je pokryto plastovou deskou, rám je z hliníkových profilů. Toto uspořádání umožňuje chovateli jednoduchým způsobem udržovat v kleci čistotu. V případě požadavku lze tuto plastovou desku nahradit hliníkovým plechem.

Klec pro exotické ptactvo díky hliníkové konstrukcí nerezaví a nepodléhá hnilobě. Klec se díky své nízké hmotnosti dá snadno přemístit.

Stavebnice obsahuje: hliníkové profily, krmné pulty, nerezové misky, plastové spojky, hliníkové petličky, kovové panty, hliníkový šuplík. Pletivo není součástí. Vhodný typ pletiva si zákazník objednává zvlášť. Na stavbu této klece potřebujete 6m pletiva a pokud budete chtít vložit z tohoto pletiva i rošt, tak potřebujete celkem 7,5m. Dále součásti stavebnice není úchytový materiál pro pletivo. Mohou to být tex šroubky nebo nýty. Vše najdete v naší nabídce.

Samotné sestavení této stavebnice je jednoduché a rychlé. Stavebnice je dodávána se všemi potřebnými součástmi, včetně přesného návodu na sestavení. Nářadí nutné k sestavení: křížový šroubovák (nejlépe AKU) a gumová palička.

 

 

Aktuální cena produktu je 6671.00 Kč s dph
Váš e-mail  


PRo odběr novinek nám zanechejte svůj e-mail
Sledujte novinky a akce
na sociálních sítích